HAKKIMIZDA
AKÖDE HAKKINDA ORTAKLIK YAPISI YÖNETİM KURULU
TOSLA KARİYER

Yasal Uyarılar

Yasal Uyarılar - akode.com web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

- akode.com web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlıdır. Hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple, bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmenizi/ettirmenizi öneriyoruz.

- Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'yi bağlamamaktadır. Bu bilgilere dayanarak alınan kararlarda sorumluluk tamamen size ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

- Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. çalışanlarının ve danışmanlarının, akode.com'da yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

- akode.com web sitesine girmeniz veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

- Her tür uyuşmazlık hallerinde kullanıcı sözleşmesinde belirtilen hükümler geçerli olacaktır.

- Dolandırıcılık şüphesi durumunda zaman kaybetmeden +90 850 477 0 867 numaralı çağrı merkezimizi arayarak durum bildiriminde bulunun.
Hakkımızda
Hakkımızda Ortaklık Yapısı Yönetim Kurulu
Yasal Bilgilendirmeler
Yasal Uyarılar Kullanım Koşulları Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Gizlilik
İletişim
tosladestek@tosla.com
0850 477 08 67
Konaklar Mah. Selvili Sok. Sabancı Center (Kule 2) Apt. No:2/2 Beşiktaş/İstanbul